Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej i marketingu

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Elbląg
Profinex

Firma Profinex jest liderem na rynku sprzedaży części do maszyn typu water jet.

Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej i marketingu z j.niemieckim

Obowiązki:

  • współpraca z klientami firmy
  • wsparcie realizowanych działań handlowych firmy
  • dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w firmie
  • współpraca z innymi działami firmy
  • obsługa bazy klientów
  • opieka nad klientem

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest wymagana!
  • orientacja na jakość i profesjonalizm w relacjach z Klientami
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie min. średnie
  • wymagana bdb znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • podstawę + system premialny
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na arenie międzynarodowej
  • pracę w doświadczonym, zgranym zespole Koordynatorów
  • pracę zdalną/pełen etat/część etatu

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]