Specjalista ds. sprzedaży

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Kielce
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Teresa Stefańska

    MetLife jest jednym z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dbamy o sumiennych i lojalnych pracowników, którzy swoją pracą przyczyniają się do umacniania pozycji naszej firmy.

    W związku z prężnym rozwojem naszego oddziału w Kielcach poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr referencyjny: SS/01/16

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
    • sprzedaż produktów firmy,
    • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
    • badanie oczekiwań i dopasowanie produktów do potrzeb Klienta.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • rok doświadczenia w sprzedaży, finansach,
    • komunikatywność,
    • samodzielność,
    • dobra organizacja własnej pracy,
    • determinacja w osiąganiu zamierzonych celów.

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę na kontrakt (umowa agencyjna, własna działalność gospodarcza),
    • atrakcyjne warunki finansowe + pakiet startowy,
    • jasno określoną ścieżkę zawodową,
    • profesjonalny system szkoleń,
    • pomoc Managera w pierwszych miesiącach pracy.

    Chcesz do nas dołączyć? Nie wahaj się i wyślij CV na adres e-mail: [email protected]

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”