Specjalista ds sprzedaży i marketingu

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Baltic Plaza

Opis stanowiska pracy

• Sprzedaż i przygotowanie eventów, konferencji, spotkań biznesowych,
• Przygotowywanie ofert dla Klienta i kalkulacji cenowych,
• Analiza rynku pod kątem aktualnych trendów rynkowych dotyczących eventów,
• Przygotowywanie raportów dotyczących prowadzonych działań,

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży B2B i doświadczenia w pracy z Klientem
• Zanjomość technik sprzedaży i negocjacji
• Znajomość Microsoft Office
• Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientem
• Umiejętność pracy w grupie
• Kreatywność, innowacyjność, umiejętności analityczne i duże zaangażowanie
• Elastyczne podejście do klienta
• Miła prezencja i wysoki poziom kultury osobistej
• Prawo jazdy kategorii B.

CV prosimy przesyłać na adres email: [email protected]