Specjalista ds. sporządzania projektów unijnych (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

nr referencyjny: 1/SSPU/10/2015

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum roczne doświadczenie w sporządzaniu wniosków aplikacyjnych w ramach perspektywy 2007-2013 (w tym z co najmniej jednego programu: PO KL, RPO, PROW lub innych) (mile widziane portfolio)
  • praktyczna znajomość wytycznych programowych na lata 2014-2020
  • doświadczenie w sporządzaniu wniosków aplikacyjnych i pozyskiwaniu dotacji w ramach co najmniej jednego z programów (POWER, RPO, PO IR lub innych)
  • biegła obsługa generatorów wniosków aplikacyjnych (SOWA, LSI
  •  biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • zorientowanie na cel
  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji
  • terminowość

Obowiązki na stanowisku:

  • bieżące monitorowanie ogłoszonych konkursów regionalnych i krajowych
  • opracowywanie niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej projektów regionalnych i krajowych (w tym wniosków aplikacyjnych i biznes planów/studiów wykonalności)
  • doradztwo w zakresie sporządzanych wniosków aplikacyjnych

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia (możliwość pracy zdalnej)
  • wynagrodzenie prowizyjne
  • pracę z przyjaznym i dynamicznym zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop)
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy nad projektami w gronie specjalistów

Informujemy, iż proces rekrutacji składa się z następujących etapów:

  • nabór aplikacji (cv wraz z listem motywacyjnym) z podaniem numeru referencyjnego
  • selekcja nadesłanych cv (wszelkie aplikacje niespełniające wymogów będą odrzucane)
  • rozmowa kwalifikacyjna (może być przeprowadzona w sposób zdalny)

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) na adres mailowy: [email protected]