Specjalista ds rozwoju portali internetowych

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Katowice
Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

Grupa PTWP SA, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism i portali internetowych oraz organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rozwoju portali internetowych.

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi
  • poszukiwanie nowych źródeł danych, negocjowanie warunków współpracy
  • nadzór nad realizacją zobowiązań partnerskich i patronackich
  • nadzór nad emisją reklam i innych treści zamówionych
  • gromadzenie, weryfikacja i aktualizacja danych na potrzeby portali
  • pomoc w realizacji zadań wynikających z bieżącej pracy redakcji
  • rozwój aktualnych oraz uruchamianie nowych kanałów komunikacji i promocji
  • prowadzenie działań w obrębie social media
  • pozycjonowanie i optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek (SEO)
  • planowanie i realizacja strategii marketingowej w internecie
  • badanie efektywności prowadzonych działań (analityka internetowa)

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość branży internetowej, rynku medialnego, trendów e-marketingu
  • umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego i narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics)
  • mile widziane doświadczenie w pozycjonowaniu stronOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (LM, CV) z dopiskiem nazwy stanowiska do 31 maja br. na adres email: [email protected] Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Grupę PTWP SA z siedzibą w Katowicach przy ul. Ściegiennego 3 oraz jej spółki zależne moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.).