Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Poznań
Fundacja Edukacji Innowacji i Wdrażania Nowoczesnych Technologii

Do Fundacji Edukacji Innowacji i Wdrażania Nowych Technologii poszukujemy osób na stanowisko:

Biuro Firmy: Poznań / Dąbrowa

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wniosków o płatność w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych (PO KL)
  • Formalny nadzór nad procesem realizacji projektów pod względem zgodności z umową oraz z harmonogramem rzeczowo-finansowym
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych, wniosków o płatność, harmonogramów płatności
  • Prowadzenie dokumentacji projektu
  • Korespondencja i współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi przy realizacji projektu
  • Archiwizacja dokumentacji rozliczeniowej

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość)
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i rozliczaniu projektów w ramach POKL
  • Wiedza z zakresu kwalifikowalności wydatków i zasad finansowania projektów unijnych zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi
  • Znajomość przepisów i specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

CV oraz list motywacyjny wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail:

[email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.