Specjalista ds. Rekrutacji – Gdańsk

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Gdańsk
Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, ½ etatu

Zakres obowiązków:

– Rekrutacja uczestników projektu (w tym spotkania w przedsiębiorstwach i na uczelniach)

– Prowadzenie działań promocyjnych, współpraca z podwykonawcą w zakresie przygotowania materiałów promocyjnych

– Zapewnienie prawidłowości procesu rekrutacji uczestników projektu

– Monitoring wskaźników projektu wg wytycznych, obsługa formularza PEFS, przygotowywanie wkładu do wniosków o płatność

– Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z uczestnikami i podwykonawcami projektu

– Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

– wykształcenie wyższe

– 1 rok doświadczenia w pracy w projektach POKL (preferowana na stanowisku Specjalisty ds. rekrutacji uczestników projektu)

– umiejętność organizacji pracy

– mile widziane prawo jazdy