Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Specjalista ds. rejestracji suplementów diety – Poznań

 • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
 • lokalizacja: Poznań
 • Data ważności oferty: 30.12.2012
Futurebiotics sp.z.o.o

Futurebiotics to firma z „amerykańskim paszportem”, która od ponad 20 lat dostarcza na rynki całego świata najwyższej jakości produkty witaminowe i suplementy diety.  Centrala znajduje się przy 70 Commerce Drive, Hauppauge, w  Nowy Jorku.

Od początku…

Początek funkcjonowania i rozwój firmy związany jest z … baseballem.  Pewien dietetyk opracował unikalny na rynku produkt witaminowy  przeznaczony  dla jednej z nowojorskich drużyn – i  tak się zaczęło. Po dwóch latach firma opracowała absolutny bestseller  – preparat do pielęgnacji włosów skóry i paznokci dla kobiet.  Preparat  wyznaczył nowy kierunek w rozwoju rynku, a co więcej wytrzymał próbę czasu i silny napór konkurencji.        

Następnie…

Systematycznie przez dwa dziesięciolecia firma wzbogacała swą ofertę. Futurebiotics zdobyła silną pozycją na rynku, uznanie ekspertów oraz przede wszystkim zaufanie milionów swoich Klientów.

Teraz…

Teraz także w Polsce możemy korzystać z produktów Futurebiotics.

Import nowoczesnej technologii  w postaci różnorodnych suplementów diety zza oceanu pozwala lepiej dbać o zdrowie i długo cieszyć się dobrą kondycją.

Specjalista ds. Rejestracji Suplementów Diety

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer referencyjny: FBPL/SRSD/1

Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • Rejestrację produktów Futurebiotics (suplementy diety, witaminy) w GIS tak, aby była możliwość ich sprzedaży na terytorium Polski
 • Przygotowanie wszelkiej dokumentacji niezbędnej do importu produktu na terytorium Polski oraz bezpośredni nadzór nad procedurą importowa / współpraca z agencją celną, urzędem celnym, GIS, GIW, Sanepid, etc.
 • Przygotowanie nowych i ocenę liniejących materiałów marketingowych i materiałów opakowaniowych pod względem zgodności z obowiązującym prawem
 • Bieżące śledzenie zmian w prawie farmaceutycznym, procedurach rejestracyjnych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

 • min. dwóch lat doświadczenia w branży farmaceutycznej w dziale rejestracji leków, suplementów diety lub w odpowiednim urzędzie centralnym,
 • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: medycyna, farmacja),
 • dobrej znajomości pakietu MS Office,
 • dobrej znajomości języka angielskiego,
 • mile widziana umiejętność przygotowywania dokumentacji w formacie e-CTD,
 • umiejętności samodzielnej pracy oraz koordynowania prac firm zewnętrznych,
 • proaktywnej postawy i osobistego zaangażowania w sukces firmy

Oferujemy:

A teraz koniec tego sztywnego tonu – przejdźmy do konkretów!

Odpowiedniej osobie oferujemy możliwość długotrwałej współpracy w rozwijającym się oddziale Amerykańskiej firmy. Wszyscy, z którymi do tej pory pracowaliśmy twierdzą zgodnie – jesteśmy jedynym takim pracodawcą na Polskim rynku pracy. Przenosimy Amerykańskie wzorce na Polski rynek, a nie odwrotnie!

Jeżeli spełniasz nasze wymagania jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, zaoferujemy Ci elastyczny czas pracy lub nawet pracę z domu, jeżeli masz taką potrzebę. Rozumiemy, że możesz mieć rodzinę, dzieci, i że zdarzają się przypadki losowe. Sami też mamy rodziny, więc nie robimy z tego problemu. Zależy nam abyś był (a) efektywnym pracownikiem i Twoje działania przynosiły korzyści dla firmy – co naszym zdaniem nie znaczy że koniecznie trzeba być w biurze 8 godzin. My chcemy płacić Ci za myślenie, bycie kreatywnym i proaktywnym! Wiek, płeć i stan cywilny nie mają żadnego znaczenia. Wymagamy tylko jednego – samodzielności, i odpowiedzialności za swoje działania.

Jeżeli odpowiada Ci praca w takich warunkach, czekamy na Twoje CV!

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

Inne oferty w tym regionie

Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

Project Manager | Dział Define | Poznań

Colliers
Wielkopolskie, Poznań
Ponad tydzień temu
04.04.2024
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama