Specjalista ds. realizacji projektów

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Lublin
Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych

Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych poszukuje

Specjalisty ds. realizacji projektów UE

Obowiązki:

  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnych, w tym pisanie wniosków, sporządzanie załączników
  • kontrola zgodności działań, procesów i procedur w realizowanych projektach z wytycznymi,
  • wykonywanie zadań związanych z realizacją projektów(redagowanie pism, przygotowywanie sprawozdań z realizacji projektu, przygotowywanie zmian wniosków o dofinansowanie, prowadzenie dokumentacji realizacji projektu, bieżąca realizacja merytoryczna i monitoring działań projektu),
  • wykonywanie zadań związanych z rozliczaniem projektów unijnych (monitorowanie realizacji budżetu, współpraca przy przygotowywaniu wniosków o płatność).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość problematyki aplikowania o środki z funduszy strukturalnych UE i realizacji projektów finansowanych z funduszy strukturalnych UE (głównie POKL)
  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako członek zespołu zarządzającego projektem, w szczególności przy realizacji projektów w ramach POKL
  • znajomość odpowiednich przepisów prawa i zasad obowiązujących przy wdrażaniu projektów finansowanych z funduszy strukturalnych UE,
  • biegła znajomość pakietu MS Office (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu),
  • zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne, – umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole – umiejętność redagowania tekstów, tworzenia pism

Warunki zatrudnienia:

  • oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o pracę (w zależności od preferencji kandydata)
  • miejsce pracy: Lublin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 30 listopada 2013 r. na adres mailowy: [email protected] Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm./”