Specjalista ds. realizacji projektów dofinansowanych z EFS

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego z siedzibą w Poznaniu działa na rynku od 2008 roku.
Z sukcesem realizujemy projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, w których obejmujemy wsparciem osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz organizacje pozarządowe oferując im specjalistyczne szkolenia, doradztwo indywidualne i grupowe oraz dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • działania rekrutacyjne oraz weryfikacja kwalifikowalności uczestników;
  • prace administracyjno – biurowe;
  • bieżący kontakt z beneficjentami, pracodawcami, instytucjami;
  • bieżący kontakt z wykonawcami i firmami szkoleniowymi;
  • podpisywanie umów, ustalanie dzienników;
  • organizacja form wsparcia;
  • przeprowadzanie procedur związanych z wyborem wykonawców;
  • kontrola i monitoring realizowanego projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel
  • doświadczenie w realizacji/koordynacji projektów w ramach EFS
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej organizacji

Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność ustawiania priorytetów i kontrolowania różnych zadań jednocześnie,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,

Osoby zainteresowane, spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego w celach związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom powiązanym z Fundacją Inicjowania Rozwoju Społecznego do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

A teraz prześlij swoje dokumenty za pośrednictwem formularza.
Trafią bezpośrednio do Pracodawcy.

    Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Twoje dokumenty trafiły już do osoby odpowiedzialnej za rekrutację. Zatem zaczynamy mocno trzymać kciuki za Ciebie!

    Zespół Mamo Pracuj