Specjalista ds. Projektów Unijnych

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Kulturalno-Oświatowa ASGARD

    Fundacja Asgard poszukuje do współpracy osób, które chcą dołączyć do Zespołu jako:

    Nr ref.: SPEC |PU|1.16

    Miejsce pracy: Lublin

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów EFS
    • znajomość wytycznych do realizacji projektów EFS w ramach POWER
    • doświadczenie w organizowaniu szkoleń, doradztwa oraz innych form wsparcia w ramach projektu
    • umiejętność sporządzenia i prowadzenia dokumentacji
    • samodzielność i doskonała organizacja pracy
    • elastyczność w zakresie czasu pracy, dyspozycyjność
    • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji uczestników oraz poszukiwaniu pracodawców
    • bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:

    • realizacja projektu POWER 1.2.1/1.2.2 zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo-finansowym projektu oraz zgodnie z wytycznymi POWER
    • rekrutacja uczestników projektu
    • kontakt z uczestnikami projektu
    • prowadzenie biura projektu
    • obsługa systemu SOWA
    • prowadzenie dokumentacji projektu
    • monitoring wskaźników oraz postępu rzeczowego projektu
    • planowanie harmonogramów form wsparcia
    • poszukiwanie wykonawców usług i pracodawców

    Oferujemy:

    • perspektywy rozwoju zawodowego,
    • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
    • pracę w młodym i ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multi Sport).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV naadres:[email protected]

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r. , poz.1182, 1662)”

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami