Specjalista ds. pisania projektów POKL – Poznań

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań

    Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego poszukuje osób do tworzenia wniosków aplikacyjnych w ramach POKL.

    OPIS STANOWISKA: – tworzenie wniosków aplikacyjnych w ramach POKL.

    ZAPEWNIAMY:

    – stabilną pracę,

    – możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,

    – samodzielne stanowisko pracy,

    – dostęp do bazy know-how,

    – praca na miejscu w biurze w Poznaniu (80h miesięcznie/pół etatu)

    WYMAGANIA:

    – doświadczenie w tworzeniu wniosków aplikacyjnych w ramach POKL (min. 3 projekty rekomendowane do dofinansowania)

    – wysoka kultura osobista,

    – umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,

    – biegła obsługa komputera, pakietu MS Office,

    – sumienność,

    – samodzielność, – uczciwość.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej kandydatury (CV ze zdjęciem + LM i wykaz min. 3 projektów rekomendowanych do dofinansowania) na adres mailowy: [email protected] w tytule proszę wpisać „specjalista ds. pisania projektów POKL”.