Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Specjalista ds. organizacji w ramach projektów PO KL – Białystok

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Białystok
  • Data ważności oferty: 15.02.2013
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Miejsce pracy: Białystok

Zakres zadań:

  • Rekrutacja uczestników do projektu
  • Organizacja logistyczna i techniczna działań projektowych: warsztatów, szkoleń, staży
  • Koordynacja wsparcia dla uczestników
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Kontakty z trenerami
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych działań
  • Udział w tworzeniu i realizacji nowych projektów

Wymagania:

  • obowiązkowo: min. 1 rok doświadczenia w realizacji projektów unijnych
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Kreatywność, wychodzenie z własną inicjatywą
  • Umiejętność pracy z dokumentami projektowymi
  • Wysoka komunikatywność
  • Wyższe wykształcenie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie pracy z osobami niepełnosprawnymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych
  • Praca w organizacjach pozarządowych i studenckich, również w charakterze wolontariusza
  • Czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: cały etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Dokumenty rekrutacyjne prosimy przesyłać do dnia 15.02.2013r. na adres: [email protected] z tytułem e-maila „Specjalista ds. organizacji _Białystok”.

W treści maila prosimy o podanie adresu, telefonu kontaktowego i proponowanego wynagrodzenia miesięcznego netto.

Prosimy o dopisanie w Cv klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację