Specjalista ds. obsługi klienta

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Jeśli chcesz nabrać doświadczenia w obsłudze klienta aplikuj już dziś na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Numer referencyjny: praca TO/11/2015

Oferujemy:

  • stałą i pewną pracę w międzynarodowej firmie z atrakcyjnymi stawkami za godzinę
  • elastyczny grafik, dzięki czemu z łatwością pogodzisz pracę z dodatkowymi zajęciami
  • nowe doświadczenia i nieustanny rozwój w ramach kontaktu z Klientem
  • możliwość awansu wewnętrznego, regularnie organizowane konkursy i wyjścia integracyjne, przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • gwarantujemy profesjonalne szkolenie, za które Ci zapłacimy wraz z pierwszą wypłatą!

Kogo poszukujemy:

  • lubisz kontakt z ludźmi i z chęcią go nawiązujesz
  • chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta
  • w pracy stawiasz na rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista, dobra dykcja
  • masz status studenta i interesuje Cię praca w elastycznych godzinach mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole!

Twoje zadania:

  • Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta poprzez odbieranie połączeń przychodzących oraz kontakt z Klientami zainteresowanymi zakupem produktów z oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego: http://transcom.talentbase.pl/cp/j/2229/s/25/specjalista-ds-obslugi-klienta

Dołącz do nas na Facebooku: fb.com/TranscomPoland.

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”