Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego

  • Wymiar czasu: niepełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Gdańsk
Microtel

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Firma zajmuje się m.in. produkcją oraz sprzedażą grawerowanych gadżetów reklamowych, odzieży reklamowej z nadrukami czy też realizacją wyjątkowych wzorów na zlecenie klienta.

Poszukujemy również pracowników do pracy zdalnej, w mailu prosimy o informację jaka forma pracy Cię interesuje.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie obsługi pakietu Office;
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • Miły ton głosu;
  • Dyspozycyjność min 4 dni w tygodniu w godzinach 8.00-16.00;
  • Mile widziani studenci oraz uczniowie szkół zaocznych lub wieczorowych.

Obowiązki:

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta biznesowego w zakresie tworzenia ofert na produkty naszej firmy (znakowane upominki dla kontrahentów oraz pracowników);
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Sprzedaż produktów firmy.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole;
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów sprzedażowych;
  • Szkolenie z zakresu obsługi systemu CRM;
  • Szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Dostęp do biura w dobrze skomunikowanej lokalizacji, w pobliżu centrum;
  • Dla najlepszych możliwość stałej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres mailowy: [email protected]
W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: TB/03/15, maile z innymi tytułami nie będą rozpatrywane.
Dla pracy zdalnej numer referencyjny to TZ/03/15

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z poź. zm.).