Specjalista ds. obsługi finansowej projektów

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łódź
Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"

Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” z siedzibą w Łodzi, w związku z realizacją nowych działań poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główne zadania realizowane na stanowisku pracy:

  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektów,
  • przygotowywanie wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności z wykorzystaniem systemu SL2014,
  • monitorowanie i aktualizowanie zmian finansowych w zakresie w/w projektów,
  • monitorowanie wydatków i postępu finansowego projektów,
  • współpraca z partnerami uczestniczącymi w realizacji projektów w zakresie rozliczania ponoszonych przez nich wydatków,
  • współpraca z instytucjami pośredniczącymi w kwestiach związanych z rozliczaniem wydatków w ramach projektów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji,
  • bieżąca współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • dokładność i samodzielność,
  • chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze projektów unijnych.

Umiejętności pożądane:

  • znajomość procedur związanych z rozliczaniem projektów w ramach RPO WŁ,
  • znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
  • znajomość obsługi systemu SL 2014.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • współrealizację dużych, ciekawych projektów.

Praca na terenie Łodzi.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótki list motywacyjny do dnia 6 lipca 2018 r. na adres e-mailowy: [email protected] (z tytułem wiadomości: Specjalista ds. obsługi finansowej projektów) bądź na adres siedziby: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”; ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (z dopiskiem: Specjalista ds. obsługi finansowej projektów).

Do ofert prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

W razie pytań prosimy o kontakt z Dariuszem Krajewskim, e-mail: [email protected], tel. 796 14 14 40. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

A teraz prześlij swoje dokumenty za pośrednictwem formularza.
Trafią bezpośrednio do Pracodawcy.

    Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Twoje dokumenty trafiły już do osoby odpowiedzialnej za rekrutację. Zatem zaczynamy mocno trzymać kciuki za Ciebie!

    Zespół Mamo Pracuj