Specjalista ds marketingu

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Fundacja Fanimani

Zajmujemy się fundraisingem dla organizacji non-profit. Stworzyliśmy i rozwijamy pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia wspieranie ważnych celów społecznych podczas realizacji zwykłych zakupów w internecie. To, co robimy jest ważne nie tylko ze względu na pomoc jaką otrzymują organizacje pozarządowe, ale również ze względu na budowanie świadomości 3 sektora wśród Polaków. Wierzymy, że takie zaangażowanie jest ważnym krokiem w budowie społeczeństwa obywatelskiego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków

  • współtworzenie, nadzór nad wdrożeniem jak i egzekucją strategii marketingowej oraz komunikacyjnej,
  • planowanie i realizacja działań promocyjnych oraz kampanii e-marketingowych
  • prowadzenie działań reklamowych w mediach społecznościowych
  • opracowywanie materiałów marketingowych
  • badanie i analiza efektywności podejmowanych działań

Gdy pomyślimy o idealnej osobie na tym miejscu, to wiemy, że zachwyci nas pasją do marketingu, kreatywnością w rozwiązywaniu problemów, umiejętnością obrony własnych opinii oraz inicjatywą i pełną samodzielnością.

Kilka lat doświadczenia zawodowego w marketingu to podstawa, bez której nie da się funkcjonować na tym stanowisku. Szczególnie cenne będzie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii od początku do końca. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z organizacjami non-profit.

Zainteresowana? Zainteresowany?
Napisz do nas na [email protected].