Specjalista ds. marketingu

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Software Development Academy

Software Development Academy to innowacyjne centrum treningowe dla przyszłych programistów i testerów oprogramowania. Zmieniamy pasję do programowania w atrakcyjny zawód i pewną pracę. Do tej pory w naszych programach kształcenia wzięło udział kilkaset osób a w gronie naszych partnerów jest 50 największych firm IT na Pomorzu. Nasze szkolenia oraz merytoryka realizowanych warsztatów są przygotowywane w oparciu o potrzeby pracodawców i konsultowane z naszymi ekspertami, którzy na co dzień zarządzają zespołami programistów. W ciągu kilkuset godzin szkoleń uczestnicy poznają języki i technologie programowania funkcjonując w realiach zespołów projektowych. Zdobytą wiedzę i umiejętności stosują następnie w pracy zawodowej.

Software Development Academy poszukuje do współpracy w Gdańsku osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnej realizacji kampanii marketingowych na portalach społecznościowych (LinkedIn, Facebook, Instagram, Snapchat i inne)
  • inicjatywa własna, kreatywność i zaangażowanie w docieraniu do grup docelowych
  • zainteresowanie tematyką: IT, edukacja, startupy, programowanie
  • zainteresowanie obszarem marketingu i public relations
  • znajomość specyfiki działań efektywnościowych (generowania leadów, techniki testowania poziomów konwersji, testy A/B )
  • znajomość nowoczesnych metod promocji online i offline
  • znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, Menedżer reklam FB, Ln)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • energia w działaniu i świetna organizacja pracy własnej
  • pozytywne nastawienie do życia, świata i innych ludzi
  • gotowość do poszerzania wiedzy i doświadczenia

Obowiązki:

  • prowadzenie działań promocyjnych, kampanii marketingowych SDA w internecie i odpowiedzialność za wyniki
  • udział w wydarzeniach branżowych, targach i konferencjach
  • generowanie nowych leadów poprzez działania marketingowe
  • analiza danych marketingowych i wnioskowanie
  • zarządzanie marketingiem online i aktywnością w social media
  • opracowywanie treści i materiałów marketingowych
  • prowadzenie działań generujących zainteresowanie SDA
  • udział w budowaniu strategii komunikacyjnej i rozwoju marki

Oferujemy:

  • udział w niesamowitym przedsięwzięciu o dużym potencjale wzrostu
  • współpracę z doświadczonym zespołem biznesowym
  • wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjne premie od efektów działań
  • duże możliwości rozwoju i wdrażania w życie własnych pomysłów
  • przyjazna atmosfera pracy
  • podstawowe narzędzia pracy: laptop, telefon
  • opcja pracy zdalnej i dopasowanego zaangażowania (możliwość pracy w wymiarze pół etatu zdalnie, pół etatu w biurze)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie (CV, LM) na adres: [email protected]

Dowiedz się więcej:

www.sdacademy.pl