Specjalista ds. marketingu

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Krotoszyn
Mahle Polska Sp. z o.o.

Obowiązki

  • Przygotowywanie planów działań trade marketingowych
  • Analiza wyników badań rynkowych
  • Wdrażanie i opracowanie strategii marketingowej
  • Dostosowywanie narzędzi trade do trendów rynkowych
  • Przygotowywanie, monitorowanie i ocena akcji promocyjnych
  • Koordynacja i nadzór nad organizacją spotkań z dystrybutorami i działem sprzedaży
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i producentami materiałów POS
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej POSM
  • Monitorowanie wydatków działu
  • Bieżący monitoring implementowanych działań pod kątem wyników i efektywności ROI
  • Wspieranie działu sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, techniczne, zarządzanie)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w trade marketingu, marketingu lub sprzedaży
  • Znajomość branży motoryzacyjnej – Aftermarket
  • Znajomość technik badań marketingowych oraz rynku
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz wyciągania wniosków i
  • Kreatywność, samodzielność oraz doskonałe zarządzanie projektami pod presją czasu
  • Znajomość MS Office (Excel, Power Ponit)

Oferujemy

Oferujemy doskonałe i szyte na miarę możliwości rozwoju. Jesteśmy w stanie je zapewnić dzięki regularnym zebraniom skoncentrowanym na omawianiu działań oraz programowi różnorodnych szkoleń. Doceniamy ponadprzeciętną wydajność, dlatego też chcielibyśmy nawiązać z Tobą długoterminową współpracę. Dajemy Ci nie tylko szansę wykorzystania swojego potencjału, ale także wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu twojego życia. Podążaj z nami ścieżką swojej kariery.

Dodatkowe informacje

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected]

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: + 48 62 7225-121.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli dotyczącej zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

Główny rodzaj wykonywanej pracy

biuro

Ilość wakatów

1