Specjalista ds. komunikacji marketingowej

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Bielsko Biała

    OPIS STANOWISKA:

    • Realizacja kampanii marketingowych w ramach wyznaczonej strategii i budżetu marketingowego;
    • Analiza wyników koordynowanych kampanii i ich optymalizacja;
    • Prowadzenie projektów marketingowych;
    • Inicjowanie nowych aktywności marketingowych, wspierających sprzedaż.

    OD APLIKUJĄCYCH OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia wyższego (kierunki marketingowe lub humanistyczne);
    • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości zagadnień z zakresu marketingu;
    • Doświadczenia w przeprowadzaniu kampanii marketingowych;
    • Umiejętności analizy wyników kampanii marketingowych;
    • Umiejętności koordynacji projektów marketingowych;
    • Umiejętności myślenia koncepcyjnego i wysuwania inicjatyw;
    • Dojrzałości biznesowej;
    • Komunikatywności;
    • Dobrej organizacja pracy;
    • Bardzo dobrej znajomości MS Excel i MS PowerPoint;
    • Znajomości języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość narzędzi marketingowych używanych na rynku finansowym;
    • Znajomość programów graficznych (Photoshop, InDesign);
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google AdWords;
    • Umiejętność tworzenia treści (copywriting);

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w drugiej największej Spółce pożyczkowej w Polsce;
    • Zestaw niezbędnych narzędzi pracy (laptop, telefon);
    • Pracę przy ciekawych projektach marketingowych;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania doświadczenia
    • Doskonałą atmosferę pracy

    CV prosimy przesyłać na [email protected]