Specjalista ds. kadrowych

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łódź
Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"

Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” z siedzibą w Łodzi, w związku z realizacją nowych działań poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców zgodnie z przepisami prawa,
  • nadzór nad pełną obsługą pracowników w zakresie kadrowo-płacowym,
  • płacowa obsługa projektów unijnych,
  • realizowanie płatności wynagrodzeń, wprowadzanie przelewów do systemu bankowego,
  • współpraca przy sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych,
  • wystawianie zaświadczeń o dochodach pracowników na prośbę zainteresowanego pracownika,
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji,
  • bieżąca współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – wyższe (licencjat),
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera, MS Office i programu Płatnik,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • dokładność i samodzielność,
  • chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze projektów unijnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • współrealizację dużych, ciekawych projektów.

Praca na terenie Łodzi.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótki list motywacyjny do dnia 16 września 2018 r. na adres e-mailowy: [email protected] (z tytułem wiadomości: Specjalista ds. kadrowych) bądź na adres siedziby: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”; ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (z dopiskiem: Specjalista ds. kadrowych).

Do ofert prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

W razie pytań prosimy o kontakt z Dariuszem Krajewskim, e-mail: [email protected], tel. 796 14 14 40. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.