Specjalista ds. kadr i płac

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Euro-Forum

Fundacja Euro-Forum poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy),
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy,
  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych,
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych (ZUS, US, GUS),
  • wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym (program Płatnik).

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne, z zakresu rachunkowości, finansów, kadr, płac,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac,
  • znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych, znajomość programu Płatnik oraz programu do naliczania wynagrodzeń,
  • preferowana praktyczna znajomość programu kadrowo-płacowego Optima,
  • zorientowanie na realizowanie postawionych celów, dokładność, zaangażowanie, samodzielność, umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej Firmie.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) na adres: [email protected].

W temacie wiadomości prosimy wpisać:„Specjalista ds. kadr i płac”.