Oferty pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Szwak&Spółka Księgowi

www.szwak.pl
www.facebook.com/szwakispolka/

Firma outsourcingowa skupiająca w sobie działy księgowości oraz kadr i płac innych firm (klientów) zatrudniająca 45 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym.

Zakres działalności:

  • Outosurcing kadr i płac
  • Outsourcing księgowości
  • Zarządzanie działami księgowości
  • Optymalizacja działów księgowości
  • Projekty doradcze z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kadr oraz płac w dziale personalnym i rozliczeń na zlecenie Klienta (możliwość obsługi jednej firmy);
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (Symfonia KDF);
  • Wykorzystanie narzędzia e-pracownik;
  • Odpowiedzialność za terminową i kompletną realizację badań oraz szkoleń pracowników;
  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS (Płatnik);
  • Samodzielne przygotowywanie list płac;
  • Bezpośredni kontakt z Zarządem obsługiwanej firmy.

Wymagania:

  • Praktyczna i dobra znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik;
  • Min. 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość aktualnych regulacji podatkowych, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, przepisów BHP,
  • Kodeksu Pracy itp.;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Doświadczenie w zakresie pracy w firmie outsourcingowej/biurze rachunkowym mile widziane;
  • W związku z członkowstwem w międzynarodowym stowarzyszeniu firm księgowych Prime Global znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Poczucie humoru;
  • Chęć współtworzenia firmy (organizacji).

Oferujemy:

  • Intensywną pracę w 6-osobowym zespole kadrowo-płacowym z możliwością rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Umowę o pracę;
  • Opiekę medyczną w LuxMed;
  • BenefitSport;
  • Owoce w pracy
  • Fotel masujący
  • Szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz koniecznie list motywacyjny).

Zgłoś się! Wyślij swoje CV na adres: [email protected]