Specjalista ds. fundraisingu

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja:
Fundacja "Opoka"

Fundacja Opoka Konferencji Episkopatu Polski prowadząca portal Opoka.org.pl zatrudni

SPECJALISTĘ DS. FUDRAISINGU

Zakres obowiązków:
1. Pozyskiwanie funduszy na cele statutowe Fundacji.
2. Utrzymywanie relacji z darczyńcami.

Wymagania:
1. Komunikatywność.
2. Dobra organizacja pracy.
3. Dyspozycyjność.
4. Kreatywność.

Oferujemy umowę o pracę.

Aby uzyskać szczegółowe informacje nt. oferty, należy skontaktować się z Biurem Fundacji pisząc na [email protected] Pod ten adres mailowy należy także wysłać CV oraz list motywacyjny, wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).”