Specjalista ds. finansów

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Wrocław
Fundacja Imago

Fundacja Imago poszukuje osoby na stanowisko

Specjalisty ds. finansów

w ramach projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej i innych źródeł zewnętrznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków obejmuje:

1) weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania,

2) monitoring stopnia wydatkowania środków,

3) opisywanie dokumentów finansowych,

4) sporządzanie harmonogramów płatności we współpracy z Koordynatorem projektu,

5) prowadzenie monitoringu płatności,

6) rozliczanie staży, stypendiów szkoleniowych,

7) sprawozdawczość finansowa – sporządzanie wniosków o płatność,

8) utrzymywanie bieżącej komunikacji pomiędzy Partnerami w zakresie wydatkowania środków,

9) bieżąca archiwizacja dokumentów finansowych,

10) nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

11) kontakt z dostawcami usług i zleceniobiorcami.

Poszukujemy Kandydatów, którzy spełniają wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dokładność, sumienność, terminowość wykonywania zadań,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i sprawnego organizowania własnej pracy
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE
  • Wsparcie zespołu – przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.