Specjalista ds. ewaluacji

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Białystok
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych

W związku z realizacją projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Aktywizacja poszukuje:

Specjalisty/-ki ds. ewaluacji

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie badań ewaluacyjnych w Oddziale według wytycznych określonych w Strategii ewaluacji projektu,
  • ilościowa analiza danych ewaluacyjnych,
  • opracowywanie okresowych raportów ewaluacyjnych i współpraca przy tworzeniu raportu końcowego z realizacji projektu,
  • współpraca z Koordynatorem biura regionalnego projektu oraz zespołem projektowym,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań ewaluacyjnych,
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań.

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu metodologii badań społecznych i prowadzenia badań ilościowych,
  • zdolności organizacyjne,
  • systematyczność,
  • odpowiedzialność,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • doświadczenie w pracy w środowisku osób z niepełnosprawnością.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 0,5 etatu (umowa o pracę),
  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 11.12.2013 r. na adres [email protected]
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto.
Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.