Specjalista ds. administracji i sprawozdawczości POKL 8.1.1

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Opole

    W związku z realizacją projektu w ramach działania POKL.8.1.1. poszukujemy do biura w Opolu osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I SPRAWOZDAWCZOŚCI

    Obowiązki:

    -odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie biura projektu

    -sprawozdawczość merytoryczna

    -opracowanie merytoryczne materiałów informacyjno-promocyjnych

    -promocja projektu zgodnie z obowiązującymi wytycznymi

    -koordynacja form wsparcia

    -ustalanie grafików szkoleń

    -archiwizacja dokumentacji projektu

    -bieżący kontakt z Uczestnikami/czkami projektu i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu

    -monitoring wskaźników

    -sporządzanie zaświadczeń o udzielonej pomocy de minimis

    -sporządzanie raportów do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z udzielonej pomocy

    -zapewnienie sal szkoleniowych odpowiadających wymogom szkoleń

    WYMAGANIA

    -wykształcenie wyższe

    -doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z EFS

    -znajomość zasad prowadzenia bieżącego monitoringu działań i uczestników projektu oraz sprawozdawczości

    Wymiar: 1/2 etatu, umowa o pracę Rozpoczęcie pracy: 01.03.2013

    DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE

    Dokumenty zgłoszeniowe należy nadsyłać na adres mailowy:

    [email protected]

    W tytule maila proszę wpisać: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI POKL.8.1.1 Opole

    W dokumentach należy uwzględnić przede wszystkim informacje, w jakim stopniu kandydat/ka spełnia oczekiwania wymagania zawarte w ogłoszeniu.

    W związku z koniecznością zatrudniania personelu zgodnie z zasadą efektywnego zarządzania finansami w treści maila zgłoszeniowego proszę wskazać oczekiwaną kwotę miesięcznego wynagrodzenia NETTO.

    Dokumenty zgłoszeniowe kandydatów, którzy nie określą oczekiwanych zarobków miesięcznych netto NIE będą rozpatrywane.