Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Specjalista ds. administracji i sprawozdawczości 8.1.1

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Lublin
  • Data ważności oferty: 31.03.2013
Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I SPRAWOZDAWCZOŚCI

Forma zatrudnienia:

– umowa o pracę (1/2 etatu)

Obowiązki:

– odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie biura projektu,

– prowadzenie dokumentacji,

– sprawozdawczość merytoryczna,

– monitoring i weryfikacja osiąganych wsażników,

– dodatkowo, Specjalista wraz z Kierownikiem projektu przeprowadzać będzie wizyty kontrolne i monitoringowe w siedzibach/miejscach działalności nowo powstałych podmiotów gospodarczych. Przewidziano 2 wizyty kontrolne i 2 – monitoringowe u każdego z 35 właścicieli dofinansowanego przedsiębiorstwa.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe,

– udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów EFS,

– znajomość zasad prowadzenia bieżącego monitoringu działań i uczestników projektu oraz sprawozdawczości,

Dokumenty zgłoszeniowe

Dokumenty zgłoszeniowe należy nadsyłać na adres mailowy: [email protected]. W tytule maila proszę wpisywać: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I SPRAWOZDAWCZOŚCI POKL.8.1.1. Lublin

W dokumentach należy uwzględnić przede wszystkim informację, w jakim stopniu kandydat/ ka spełnia oczekiwane wymagania zawarte w ogłoszeniu.

W związku z koniecznością zatrudniania peronelu zgodnie z zasadą efektywnego zarządzania finansami w treści maila zgłoszeniowego proszę wskazać oczekiwaną kwotę miesięcznego wynagrodzenia NETTO.Dokumenty zgłoszeniowe kandydatów, którzy nie określą oczekiwanych zarobków miesięcznych netto nie będą rozpatrywane.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację