Specjalista (2 etaty) w Wydziale Programów Rynku Pracy i Projektów Własnych

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Gdańsk
Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
Branża / Kategoria: Administracja Stanowisko: Specjalista Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar pracy: Cały etat Charakter pracy: Stacjonarna Miasto: Gdańsk Dzielnica: Śródmieście Wynagrodzenie brutto: od 3000 do 4000 zł

wymagania:

Wykształcenie:
ukończone studia z dziedziny fizjoterapii, fizykoterapii lub pokrewnej lub terapii zajęciowej (magisterskie)
Doświadczenie zawodowe:
minimum 4 letni staż pracy
minimum 3 letnie doświadczenie (pożądane 5 letnie doświadczenie) na stanowiskach związanych z fizjoterapią, fizykoterapią i/lub rehabilitacją
Dobra znajomość:
znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
i swobodne komunikowanie się z partnerem zagranicznym
Umiejętności:
obsługa MS Office i poczty elektronicznej, podstawowa wiedza z zakresu działalności samorządu oraz WUP
Kompetencje:
komunikacja interpersonalna myślenie globalne, orientacja na klienta, planowanie działań, elastyczność, kreatywność, radzenie sobie ze stresem, umiejętność pracy w grupie, sumienność
Ponadto:
– osoba nie skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. – nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.

Wymagania dodatkowe:
– doświadczenie na stanowiskach związanych z rehabilitacją zawodową
– doświadczenie w wykonywaniu diagnoz ergonomicznych na zróżnicowanych stanowiskach pracy
– ukończone szkolenia z BHP bądź ergonomii – studia podyplomowe lub szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy i ergonomii – Certyfikat Europejskiego Ergonomisty

obowiązki:

– przeprowadzenie rozmowy wprowadzającej i podsumowującej w trakcie sesji diagnostycznej (ocena możliwości fizycznych)
– przeprowadzanie oceny możliwości fizycznych klientów z wykorzystaniem zestawu testów do oceny możliwości psychofizycznych
– obserwacja i dokonywanie pisemnego zapisu wyników badań klienta
– opracowanie raportów indywidualnych z wyników przeprowadzanej oceny
– konsultacje asesorskie
– prowadzenie konsultacji wyników oceny kompetencji psychofizycznych z doradcą zawodowym kierującym klienta do Pomorskiego Ośrodka Kompetencji
– utrzymywanie kontaktów z instytucjami kierującymi klientów do diagnozy
– demonstracja przyjmowania prawidłowej postawy ciała dla pozycji siedzącej
– demonstracja regulacji wyposażenia stanowiska do pracy siedzącej
– demonstracja przyjmowania prawidłowej postawy ciała dla pozycji stojącej i przekazywanie zaleceń w tym zakresie
– demonstracja poprawnego przenoszenia i odkładania ciężaru
– prezentacja ćwiczeń izometrycznych wykonywanych w trakcie pracy
– prezentacja i omówienie ćwiczeń wzmacniających, wykonywanych po pracy
– przekazywanie klientom Pomorskiego Ośrodka Kompetencji wiedzy ergonomicznej z wykorzystaniem przygotowanego podręcznika ergonomicznego – wchodzenie w rolę aktora wspierającego realizację zadań testowych

opis dodatkowy:

Wymagane dokumenty
1. List motywacyjny oraz informacje (CV), o których mowa w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 1998 r., Nr 21 poz. 94 z zm.)
2. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy,
3. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach , szkoleniach,
4. Oświadczenie o niekaralności, posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych (wzór oświadczenia dostępny w BIP Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku), 5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, 6. Inne dokumenty, które kandydat uważa za ważne dla jego przyszłej kariery, w tym referencje.