Specjalist(k)a ds. finansowych

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych

Kim jesteśmy?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją pozarządową działającą aktywnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej na rzecz wzmacniania potencjału ekonomii społecznej jako obszaru aktywizacji osób bezrobotnych. W centrum naszego zainteresowania stawiamy rozwój sektora spółdzielczego, w ramach którego wdrażamy innowacyjne rozwiązania w zakresie walki z wykluczeniem społecznym, promocji postaw przedsiębiorczych, wypracowywania modeli wspólnej oddolnej pracy nad rzecz poprawy swojego położenia zawodowego i społecznego.

Kogo szukamy?

Energicznej, ambitnej osoby, która wzmocni dział finansów i kadr w rozliczaniu realizowanych przez nas projektów. Szukamy osoby z potwierdzonym doświadczeniem księgowo-kadrowym.

Zakres obowiązków:

  • – dekretacja dokumentów finansowych
  • – sporządzanie bieżących zestawień budżetowych
  • – sporządzanie wniosków o płatność
  • – bieżąca obsługa płatności
  • – sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • – zarządzanie aktami osobowymi kadry
  • – bieżący kontakt z biurem rachunkowym
  • – archiwizacja dokumentów
  • – przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • – przygotowywanie załączników do umów o dofinansowanie projektu
  • – bieżący kontakt z opiekunami projektów w instytucjach pośredniczących
  • – bieżący kontakt z kadrą merytoryczną i partnerami projektów

Nasze oczekiwania:

  • – wykształcenie wyższe
  • – potwierdzone doświadczenie zawodowe w dziale księgowości, kadr i płac
  • – wiedza z zakresu rozliczania i kwalifikowania wydatków w ramach PO KL, PO FIO
  • – dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 40 godzin tygodniowo w siedzibie Stowarzyszenia w Poznaniu
  • – bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych
  • – zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • – dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, skrupulatność
  • – umiejętność pracy pod presją czasu

Preferujemy:

  • – osoby, które ukończyły kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse
  • – osoby zmotywowane i otwarte na nowe wyzwania
  • – osoby kreatywne i samodzielne w rozwiązywaniu problemów
  • – osoby mające duże zdolności adaptacyjne i umiejętność szybkiego uczenia się

Zapewniamy:

  • – szczegółowe przygotowanie do pełnionych obowiązków przez specjalistów/ki
  • z doświadczeniem w realizacji ww. zadań
  • – pracę w dynamicznym, kreatywnym, interdyscyplinarnym zespole
  • – atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego
  • – możliwość współuczestniczenia w wielopłaszczyznowych działaniach społecznych o międzynarodowym zasięgu
  • – możliwość partycypacji w innowacyjnych inicjatywach podejmowanych przez Stowarzyszenie
  • – możliwość realizacji własnych pomysłów
  • – atrakcyjne wynagrodzenie

Na Twoje CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym proponowaną kwotę wynagrodzenia netto przesłane na adres: [email protected] z dopiskiem: „Dział Finansów – rekrutacja” czekamy do dnia 30 czerwca br.

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi oferentami/kami.