Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Sprzedawca

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
  • Data ważności oferty: 28.04.2017
SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A.

SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A., duża polska firma z branży odzieżowej, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Poznań – Posnania

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

  • realizowanie planów sprzedażowych
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofią spółki

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • doświadczenia w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta
  • chęci do nauki i poznawania nowych zagadnień
  • umiejętności współpracy z innym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę dla osób w różnym wieku
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pracę w stabilnej i znanej firmie
  • możliwość indywidualnego rozwoju i awansu
  • rozwój umiejętności stylizacji

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji (CV, LM) na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmy Gino Rossi S.A. i Simple CP S.A.” Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację