SEO Copywriter (możliwa praca zdalna)

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Bright Formance

BrightFormance Polska  poszukuje pracownika na stanowisko: SEO Copywriter
SEO Copywriter (możliwa praca zdalna) – język polski,

Wymagania:

  • Duża sprawność w pisaniu – lekkie pióro i krótki czas przygotowywania tekstu
  • Terminowość, samodzielność, kreatywność

Opis stanowiska pracy:

  • opracowanie artykułów na różne tematy, do zamieszczenia w serwisach www
  • tworzenie tekstów do katalogów typu Pressel Pages
  • stała współpraca
  • umowa o dzieło
  • możliwość rozwoju, dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy

Liczba wakatów: 4

O BrightFormance:
Od 8 lat działamy na rynku nowych technologii wspieramy sprzedaż naszych Klientów w kanałach online i offline, starając łączyć się synergie obydwu mediów przy wykorzystaniu technologii i nowatorskich rozwiązań.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (o nazwie pliku: Nazwisko Imię)  na maila: [email protected], z tytułem: [Poznań] Copywriter – pisanie tekstów SEO i na strony WWW. Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BrightFormance.com (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.