Sektetarka – Białystok – 1/2 etatu

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Białystok
Agencja Pracy Progres HR

to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju. Obecnie posiadamy 13 Oddziałów. Od 2002 roku wspieramy rozwój firm w woj. pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, podlaskim, dolnośląskim i śląskim. Elastyczność i kreatywność to wartości, które pomagają naszym Klientom zredukować koszty zatrudnienia oraz podnoszą efektywność pracy. Jesteśmy członkiem – założycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Obecnie, dla naszego Klienta, doświadczonej firmy produkcyjnej z branży instalacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sekretarka/Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Białystok
SEK/11/12

Opis stanowiska:

  • prowadzenie sekretariatu,
  • czynności administracyjne,
  • obsługa gości,
  • wspieranie Asystentki Zarządu w obsłudze kadry managerskiej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane na stanowisku sekretarki bądź asystentki zarządu),
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność i dokładność,
  • komunikatywność,
  • dojrzałość,
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę na pół etatu,
  • pracę w uznanej firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: [email protected] w tytule wpisując: SEK/11/12

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”