Sekretarka (1/2 etatu)

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Katowice
PRO-INVEST S.A.

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadczeniem w kompleksowej obsłudze Inwestorów oraz we własnych inwestycjach. Swoją działalność koncentrujemy na realizacji projektów Inwestycji budowlanych, developerskich i finansowych.

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • prowadzenie sekretariatu firmy,
  • odbieranie telefonów i łączenie rozmów,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, jej ewidencjonowanie i rozdzielenie do poszczególnych działów,
  • organizacja kalendarza spotkań oraz obsługa i koordynacja spotkań,
  • przygotowywanie pism i dokumentacji,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • elektroniczne i papierowe archiwizowanie dokumentów,
  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy,
  • koordynowanie zaopatrzenia biura,
  • wykonywanie innych prace administracyjnych zlecone przez przełożonego,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętność redagowania oficjalnych pism,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość podstawowych reguł rządzących etykietą biznesu,
  • komunikatywność,
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • elastyczność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B z praktyczną umiejętnością prowadzenia samochodu.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na ½ etatu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/