Samodzielna księgowa

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Osielsko
Kancelaria Rachunkowa Jolanta Kobierowska

Kancelaria Rachunkowa Jolanta Kobierowska to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo. Na rynku funkcjonujemy od 2011 roku. Kompleksowo świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe. Rozliczamy przedsiębiorców z należności publiczno-prawnych. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Kancelaria Rachunkowa Jolanta Kobierowska to: PROFESJONALNA KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY.

Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz książki przychodów i rozchodów
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych,
  • dekretacja, wprowadzanie i księgowanie faktur i dokumentów magazynowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • kontrolowanie pracy innych księgowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
  • dobra znajomość oprogramowania firmy SYMFONIA FKP, MKP,
  • bardzo dobra znajomość kadr i płac,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na początek) w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, PIT, CIT)
  • znajomość zasad księgowania importu i eksportu, WDT, WNT,
  • dobra znajomość MS Excel.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) na adres mailowy: [email protected]