Rzeczoznawca Mobilny (Mobilny Ekspert ds. Technicznej Likwidacji Szkód)

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Gdańsk i Sopot i Gdynia
LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA

Wybierz firmę, którą będziesz mógł/mogła kształtować

Dynamicznie rozwijająca się firma LINK4, lider ubezpieczeń direct
w Polsce, laureat nagrody Great Place to Work 2018, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

Miejsce pracy: Trójmiasto i powiaty ościenne

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie oględzin uszkodzonych pojazdów oraz mienia
  • analizowanie okoliczności i zakresów szkód komunikacyjnych i majątkowych
  • obsługa systemów eksperckich typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert,
  • kalkulacja kosztów napraw
  • przygotowywanie rozliczeń szkód całkowitych
  • kalkulowanie szkód mieszkaniowych
  • weryfikacji kosztorysów budowlanych

Wystarczy że:

  • masz doświadczenie w pracy związanej z likwidacją szkód komunikacyjnych i majątkowych (minimum 1 rok)
  • posiadasz prawo jazdy kategorii „B”
  • znasz i obsługujesz programy eksperckie typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert, Seco Cenbud,
  • sprawnie poruszasz się na platformach poświęconych aukcjom pozostałości
  • lubisz pracować samodzielnie, nie masz kłopotów z organizacją pracy własnej

My damy Ci:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • wynagrodzenie złożone z dwóch składników: atrakcyjna podstawa + premia za wyniki Twojej pracy
  • szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pakiet benefitów – opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych super pracowników 🙂 – nie przejmuj się, ze będziesz daleko, zadbamy o Ciebie

ZOBACZ NASZ FILM!

Jesteśmy pierwszym w Polsce ubezpieczycielem direct. Naszą działalność rozpoczęliśmy w styczniu 2003 roku od sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy ofertę dla naszych klientów i obecnie obejmuje ona również: ubezpieczenia mieszkania, podróży oraz...