Retuszer/Grafik (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Bytom
Studio HOTSHOT

HOTSHOT to studio specjalizujące się w profesjonalnej fotografii produktowej oraz reklamowej.

Aktualnie poszukujemy do stałej współpracy przy zleceniach:

Retuszera/Grafika

Charakter pracy stacjonarny lub zdalny. W przypadku pracy zdalnej konieczność spotkań w studio, przynajmniej raz w tygodniu.

Twoje zadania:

  • Zaawansowany retusz i postprodukcja zdjęć produktowych

Nasze oczekiwania:

  • Biegła znajomość Adobe Photoshop
  • Doświadczenie w retuszu i postprodukcji zdjęć na wysokim poziomie
  • Doświadczenie w retuszu biżuterii mile widziane
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Znajomość zagadnień z zakresu fotografii
  • Przedstawienie portfolio w formie elektronicznej

Co oferujemy:

  • Pracę stacjonarną lub zdalną na umowę zlecenie
  • Stałe zlecenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Dogodną lokalizację na Rynku
  • Własne biurko i dobrą kawę
  • Zdobycie doświadczenia w studio fotograficznym i agencji reklamowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji zawierających CV oraz portfolio na adres mailowy: [email protected]