Referent ds kadr i płac

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Kielce
P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanych z P.W. KARABELA Sp. z o.o. funkcjonującej na rynku Polskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Spółki te zatrudniają ok. 3200 osób. Świadczy usługi ochrony osób i mienia oraz usługi porządkowe.

Obecnie do wewnętrznych struktur Spółki poszukujemy:

REFERENTA DS. KADR I PŁAC

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków, a także rachunków do umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie rozliczeń ZUS, SOD, PFRON

Wymagania

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność rozliczania umów cywilnoprawnych
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kadr w Zakładzie Pracy Chronionej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • znajomość obsługi programu Płatnik
  • mile widziana znajomość programu CDN Optima (moduł kadry, płace)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.