Recepcjonistka

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Tarnowskie Góry
Hotel Neo

Opis stanowiska pracy

Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych

Znajomości najwyższych standardów obsługi klienta

Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości

Obsługa gastronomiczna

Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości, wykonywanie czynności porządkowych

Wymagania

Wykształcenie średnie

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego (preferowana będzie znajomość języka angielskiego)

Biegła obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office

Dobra organizacja pracy

Komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność

Miła aparycja

Dyspozycyjność do pracy w 12 godz. systemie zmianowym

CV prosimy przesyłac na adres email: [email protected]