Psycholog

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Karlino
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.

Obecnie poszukujemy:

PSYCHOLOGA

Miejsce pracy: Program Umacniania Rodziny/ Placówka Wsparcia Dziennego w Karlinie z filiami

Wymiar etatu: cały etat (zastępstwo)

nr ref.: PS/PK/02/16

Główne zadania:

  • Diagnoza psychologiczna i określenie możliwości rozwojowych dzieci
  • Prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych, psychoedukacyjnych, profilaktycznych dla dzieci
  • Praca indywidualna z dziećmi i ich rodzicami
  • Wspieranie rodziców i wychowawców placówki w kontekście zgłaszanych problemów z dziećmi
  • Prowadzenie grupy wsparcia dla rodziców oraz warsztatów z zakresu umiejętności wychowawczych
  • Prowadzenie dokumentacji psychologicznej

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku: psychologia
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych dla dzieci/ rodziców
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoka motywacja do pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Możliwość zamieszkania na terenie SOS Wioski Dziecięcej w Karlinie
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę (zastępstwo)
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji dobroczynnej
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 25.03.2016 r. poprzez link:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie, Al. Wilanowska 309 A, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.