Psycholog

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Elbląg
Klient portalu Mamo Pracuj

    Warmińsko-Mazurski Ośrodek Adopcyjny w Olsztynie Filia w Elblągu poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

    Psycholog

    Wymagania:

    • min. rok doświadczenia w diagnozie rodzin i dzieci

    Obowiązki:

    • diagnoza rodzin
    • diagnoza dzieci
    • sporządzanie opinii na zlecenie Sądu

    Oferujemy:

    • stabline zatrudnienie – umowa o pracę
    • wymiar etatu – 15h w tygodniu

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: [email protected]

    Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.