Psycholog do pracy z dziećmi w przedszkolu

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Szczecinek
Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki

Psycholog do pracy w przedszkolu – Szczecinek

Miejsce pracy: Szczecinek (woj. zachodniopomorskie)

Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki, w ramach realizowanych projektów PO KL poszukuje osoby na stanowisko psychologa/ psycholożki do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodzicami.

Zakres obowiązków:

prowadzenie indywidualnych spotkań z beneficjentami Projektu – dziećmi w wieku przedszkolnym oraz osobami dorosłymi

sporządzanie stosownych sprawozdań z przeprowadzonych zajęć

prowadzenie badań psychologicznych dla dzieci, sporządzanie raportów z badań i ogólnych diagnoz

sporządzanie wskazówek dla rodziców, dotyczących tego jak mogą samodzielnie wspomagać rozwój swoich dzieci

Wymagania:

Ukończone studia wyższe na kierunku psychologia, zdobyty tytuł magistra

Uprawnienia pedagogiczne (zdobyte lub w trakcie realizacji)

Znajomość i umiejętność posługiwania się standaryzowanymi narzędziami do badań psychologicznych

Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych

Terminowość, odpowiedzialność

Dyspozycyjność w godzinach otwarcia placówek oświatowych

Mile widziane:

Czynne prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe kwalifikacje w postaci ukończonych szkoleń z zakresu psychologii dzieci i młodzieży, logopedii, coachingu itp.

Doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi

Forma zatrudnienia:

Umowa o dzieło / zlecenie

Warunki:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wsparcie merytoryczne, interwizje

Praca w młodym zespole

Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Zapewnione materiały i pomoce

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv, listu motywacyjnego, skanów dyplomów oraz zaświadczeń, a także posiadanych referencji do dnia 20.09.2013r. na adres:[email protected]

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.