Psycholog

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Białystok
Fundacja Aktywizacja

Fundacja Aktywizacja do Oddziału Fundacji w Białymstoku poszukuje:

Psychologa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie poradnictwa psychologicznego,
  • prowadzenie warsztatów grupowych m.in. warsztatów umiejętności społecznych, warsztatów integracyjnych
  • wsparcie uczestników projektu w zakresie podnoszenia ich kompetencji zawodowych i umiejętności społecznych, w pokonywaniu barier psychologicznych związanych z niepełnosprawnością, w utrzymaniu postawy aktywizacyjnej – chęci dokształcania się i poszukiwania pracy
  • prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność, odpowiedzialność
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

Oferujemy:

  • pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenie i wyrobioną markę
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji
  • umowę o pracę na ½ etatu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 15.10.2013 r. na adres [email protected]

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz podanie w treści maila informacji na temat oczekiwanego wynagrodzenia (kwota brutto).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności