Oferty pracy

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: cała Polska
Nationale-Nederlanden

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • profesjonalna obsługa naszych obecnych i przyszłych Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden
  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
  • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalny pakiet szkoleń
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • bogaty pakiet benefitów (np. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny)
  • wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych wyższe stanowisko menedżerskie)

Aplikuj >>> woj. dolnośląskie – Kłodzko, Legnica, Świdnica, Wrocław, Jelenia Góra, Wałbrzych

Aplikuj >>> woj. podkarpackie – Stalowa Wola, Rzeszów

Aplikuj >>> woj. podlaskie – Białystok, Suwałki

Aplikuj >>> woj. śląskie – Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Zabrze

Aplikuj >>> woj. warmińsko-mazurskie – Olsztyn, Elbląg

Aplikuj >>> woj. wielkopolskie – Gniezno, Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Poznań

Aplikuj >>> woj. zachodniopomorskie – Koszalin, Szczecin

Aplikuj >>> woj. kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Włocławek

Aplikuj >>> woj. lubelskie – Lublin, Biała Podlaska

Aplikuj>>> woj. lubuskie – Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Aplikuj >>> woj. łódzkie – Łódź, Kutno, Skierniewice

Aplikuj >>> woj. małopolskie – Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Nowy Targ

Aplikuj >>> woj. mazowieckie – Płock, Płońsk, Radom, Siedlce, Warszawa, Ostrołęka, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki

Aplikuj >>> woj. opolskie – Opole, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork

Aplikuj >>> woj. pomorskie – Gdańsk, Gdynia, Słupsk