Przedstawiciel Prudential

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: cała Polska
Klient portalu Mamo Pracuj

    Prudential Polska, jesteśmy jednym z największych graczy na rynku ubezpieczeń na świecie. Dzięki swojej historii i ukształtowanym wartościom, możemy się pochwalić 26 milionami klientów na trzech kontynentach.

    Dysponujesz wolnym czasem?
    Szukasz dodatkowych możliwości zarobku?

    Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń, możesz liczyć na nasze wsparcie i przygotowanie do nowego zawodu. Współpraca z Prudential może stanowić Twoje zajęcie dodatkowe.

    W ciągu 2 lat od wznowienia działalności w Polsce już ponad 700 Przedstawicieli podjęło z nami współpracę. Ty również możesz zostać Przedstawicielem Prudential. Umów się na spotkanie, porozmawiajmy, nic nie ryzykujesz! Pomożemy Ci się doskonalić!

    Oferujemy:

    • Przejrzysty system wynagrodzeń
    • Praktyczne szkolenia przygotowujące do pracy w zawodzie prowadzonych w Oddziałach Prudential przez trenerów i praktyków biznesu
    • Oferta produktowa dopasowana do oczekiwań Klientów
    • Opieka Mentora w budowaniu strategii sprzedaży
    • Otwartą ścieżkę awansu i kariery
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Dla wyróżniających się Przedstawicieli oferujemy:

    • Możliwość kwalifikacji na dodatkowe szkolenia rozwijające kompetencje osobiste, prowadzone przez uznane autorytety branży szkoleniowej i finansowej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń Klientom indywidualnym i/lub Klientom biznesowym
    • Umiejętności sprzedażowe
    • Zaangażowanie w pracę i wytrwałość w realizacji założonych celów
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Kreatywność w pozyskiwaniu Klientów
    • Samodzielność w działaniu
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność obsługi programów komputerowych, w szczególności pakietu MS

    Opis stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż usług i produktów ubezpieczeniowych Prudential
    • Pozyskiwanie Klientów i ich profesjonalna obsługa
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami poprzez dobór najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: krzysztof.menes@pru-konsultant.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”