Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Przedstawiciel Handlowy HC Cargo (Automotive) – Region Wschodnia Polska

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
  • Data ważności oferty: 20.07.2020
Robert Bosch

Przedstawiciel Handlowy HC Cargo (Automotive) – Region Wschodnia Polska

Firlika 26, 60-692 Poznań, Polska
Pełny etat
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków – z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

Twój udział w tworzeniu innowacji:

  • Odpowiedzialność za aktywność handlową na podległym rynku (Pomorskie, Warmińsko – Mazurskie, Kujawsko – Pomorskie, Zachodnio – Pomorskie)
  • Poszukiwanie klientów i możliwości sprzedaży – współtworzenie strategii sprzedaży
  • Sprzedaż, negocjacje, ofertowanie, prezentowanie produktu, strategii
  • Monitoring i analiza rynku
  • Nadzór nad warunkami handlowymi, płatnościowymi (terminowość) oraz realizacją tych warunków
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Promowanie, reprezentowanie i popularyzacja marki, udział w marketingu marki, produktu, firmy

Kwalifikacje

Czym się wyróżniasz:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedaży w branży Automotive (części samochodowe) lub pokrewnych technicznych
  • Gotowość do podróży i przebywania poza miejscem zamieszkania
  • Pasja do działania i nerw handlowca, zorientowanie na skuteczność
  • Gotowość do uczenia się i praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy
  • Samodyscyplina i umiejętność samodzielnej pracy
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Preferowane wykształcenie wyższe i znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
  • Znajomość Ms Office

Dodatkowe informacje

Nasze benefity to:

  • Uczenie się od ekspertów – będziesz współpracować z doświadczonym zespołem
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, kursy językowe)

I’m interested

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację
W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...