Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Sieci Warsztatowych Bosch

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Warszawa
Robert Bosch

Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa, Poland
Pełny etat
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis stanowiska
Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami sektora motoryzacyjnego (warsztaty, serwisy samochodowe) na podległym obszarze pracy woj. małopolskie, śląskie, opolskie
  • Pozyskiwanie warsztatów do współpracy w ramach koncepcji serwisowej
  • Opieka nad klientami uczestniczącymi w programach i koncepcjach warsztatowych i ich rozwój.
  • Przekazywanie informacji o ofercie produktowej i akcjach promocyjnych
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji,
  • Sprzedaż urządzeń wyposażenia warsztatowego Bosch oraz rozwój sieci dystrybucji (Zachodniopomorskie, Wielkopolska, Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie)

Kwalifikacje
Profil:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Doświadczenie w obsługiwaniu klientów z sektora motoryzacyjnego, szczególnie warsztatów (minimum 3 letnie doświadczenie)
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się i budowania trwałych relacji z klientami
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy oraz przeprowadzenia prezentacji/szkoleń
  • Dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość aplikacji MS Office
  • Prawo jazdy kat. B; min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Dodatkowe informacje
Nasze benefity:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet
  • Miła atmosfera pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...