Przedstawiciel ds ubezpieczeń

  • Wymiar czasu: niepełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Siemiatycze
Klient portalu Mamo Pracuj

    Aktualnie dla Naszego klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy pracownika na stanowisko :

    Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń

    Opis stanowiska:

    •  pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji
    • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
    • realizacja założonych planów sprzedażowych
    • praca zdalna we własnym miejscu zamieszkania

    Wymagania:

    •  doświadczenie w sprzedaży oraz pozyskiwaniu klientów biznesowych
    • mile widziani byli Agenci Ubezpieczeniowi/ Handlowcy B2B
    • własny samochód ( zwracamy koszty za paliwo-ryczałt)
    • znajomość branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    •  Zatrudnienie w formie umowy zlecenia
    • Gwarantowana podstawa plus atrakcyjny system prowizyjny
    • Zadaniowy system pracy
    • Narzędzia pracy: laptop, telefon
    • System szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] w tytule wpisując – Przedstawiciel ds Ubezpieczeń Ciechanów

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”