Oferty pracy

Project Specialist

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Gliwice
Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego | Polish Green Building Council (PLGBC)

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego to dynamiczna organizacja pozarządowa walcząca ze zmianą klimatu poprzez zrównoważone budownictwo. Jako organizacja członkowska, skupiamy firmy z całej branży budowlanej. Jesteśmy energicznym i ambitnym zespołem oraz społecznością, która dąży do transformacji budynków w Polsce.

miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • merytoryczny udział w projektach międzynarodowych i krajowych dotyczących
    zrównoważonego budownictwa,
  • współpraca z partnerami projektów,
  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej,
  • organizowanie wydarzeń związanych z projektem,
  • merytoryczna współpraca z członkami stowarzyszenia.

Oferujemy:

  • pracę w aktywnej, świadomej organizacji pozarządowej,
  • współpracę w energicznym i zaangażowanym zespole,
  • różnorodne i kreatywne zadania,
  • możliwości rozwoju w ramach prowadzonych projektów i aktywności.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień dotyczących zrównoważonego budownictwa,
  • zaradność i pomysłowość,
  • proaktywna postawa.

Dodatkowe informacje:

  • aplikacje przyjmujemy do końca kwietnia
  • pełen etat na umowę o pracę
  • miejsce wykonywania pracy to Gliwice z możliwością 2 dni pracy zdalnej w tygodniu
  • zapewniamy elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

e-mail: [email protected]

W CV prosimy o umieszczenie następującej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.