Project Manager | Dział Doradztwa Budowlanego

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Tychy
Colliers

Główna, 43-100 Tychy, Polska
Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Potrzebujemy osoby, która będzie:

  • Zarządzać projektami we wszystkich obszarach procesowych
  • Przygotowywać dokumentację do przetargów i je realizować
  • Świadczyć usługi nadzoru budowlanego
  • Przygotowywać, weryfikować i rozliczać koszty robót budowlanych
  • Współpracować z urzędami (przygotowywanie dokumentów formalnych, kontakt z urzędami i kontrola procesu decyzyjnego)
  • Przeprowadzać analizy techniczne
  • Wykonywać i weryfikować kosztorysy budowlane
  • Monitorować i raportować postępy inwestycji
  • Kontrolować jakość i terminy wykonania prac budowlanych
  • Przygotować raporty due diligence
  • Koordynować projekty oraz prace budowlane

  •  Masz wykształcenie wyższe uzyskane na kierunkach: budownictwo, inżynieria lądowa, elektryczna, mechaniczna lub pokrewnych
  • Masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) na budowie, w biurze projektowym lub zarządzającym
  • Posiadasz uprawnienia projektanckie / budowlane
  • Bardzo dobra komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu zestawień i raportów
  • Bardzo dobra znasz Pakiet MS Office

Chcemy Tobie dać:

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży przy ciekawych projektach
  • Opiekę medyczną z nielimitowaną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowy urlop dla rodziców (6 dni rocznie), umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie B2B
  • Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017

Sektor nieruchomości, zwłaszcza komercyjnych, wydaje się bardzo męską branżą. To pozory. W Colliers w Polsce około 60% pracowników stanowią kobiety. Stawiamy na profesjonalizm, kreatywność i swobodę działania, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi doradcze na najwyższym poziomie.